Suntem primii !!!

Conform statisticilor furnizate de trafic.ro, in luna iulie, „Olteniteanul” a fost cel mai vizitat site din judetul Calarasi . Blogul oltenitean a inregistrat o cifra impresionanta de 28.000 de vizitatori, cu 10.000 mai multi  decat principalul urmaritor, siteul ziarului „Observator de Calarasi” . Prin aceasta, tin sa multumesc tuturor celor care viziteaza siteul, lasa comentarii..si nu in ultimul rand , autorilor articolelor postate pana acum . Va promit ca si de acum incolo va voi aduce informatii proaspete, de interes local si care sa merite osteneala de a da un click pe www.olteniteanul.ro  ! Sa auzim de bine!

Comentarii

 1. Mihai Ceausu spune:

  felicitari in primul rand tie, tu ai conceput acest site/blog, tu l-ai inceput, noi doar incercam sa te ajutam in a avea un loc al nostru, al oltenitenilor, un loc de informare in primul rand pe plan local si un loc de conversatie, de comentare.
  voi incerca si pe viitor sa contribui cu articole de calitate superioara si astfel sa ajut la informarea cetatenilor si la cresterea numarului de vizitatori.
  mult succes in continuare!

 2. Marius Dociu spune:

  Multumesc…iti multumesc si sper sa ramai aproape de site … Ma bucur de fiecare data cand intalnesc persoane asa cum esti tu ..dornice de a spune fara ocolisuri ceea ce gandesc ..de a se exprima liber si de a arata cu degetul spre o anumita parte a comunitatii locale care cade in nepasare atunci cand ar trebui sa ia cuvantul , sa ia atitudine, sa faca ceva pentru generatia viitoare…

 3. ieKe spune:

  Felicitari pt acest Blog si pentru Succesul Obtinut.

  Tine-o tot asa si vei ajunge „mare”.

  @ ieKe

 4. valentina spune:

  felicitari!va doresc sa spargeti toate recordurile!

 5. A. V. spune:

  Felicitari! Intr-adevar un lucru minunat acest blog. Ideea a fost foarte buna. Acum putem sa spunem ca suntem niste oameni informati.

 6. PETER spune:

  NU UITATI DE MINE! SI EU SUNT CU VOI…

 7. skywalker spune:

  jitjytyhpotoiyhol

 8. blonda spune:

  ..Tot succesul pe care l’a avut acest blog..tii se datoreaza tie si initiativei tale foarte bune de a ne face sa simtim si noi ca sunt persoane care le pasa de noi,de Oltenita,de problemele orasului nostru,de problemele locuitorilor..si de ce nu de evenimentele ce au lok in orasul nostru!…noi nu putem decat sa te felicitam..sa iti uram multu succes in continoare si un singur lucru nu uita ca sunt oameni care sunt mereu alaturi de tine…te pup…bafta!!