JOB Oltenita / AZARO TRAVEL angajeaza agent de turism (fata/baiat)

Agentia de turism AZARO TRAVEL Business&Conference, din Oltenita angajeaza agent de turism (fata/baiat).

Cerinte:

· studii medii sau superioare;
· experienta in domeniul turismului reprezinta un avantaj;
· experienta in domeniul licitatiilor reprezinta un avantaj;
· cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
· atitudine pozitiva;
· abilitati de comunicare si lucru in echipa;
· Cunostinte de operare PC (E-mail, Word, Excel);

Responsabilitati:

• promovarea ofertelor agentiei de turism
• redactarea de contracte si oferte de pret, facturare;
• inregistrarea documentelor si actualizarea bazei de date;
• mentinerea relatiilor cu colaboratorii;

Beneficii:

• pachet salarial motivant;
• mediu de lucru dinamic ce ofera posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung.

Pentru CV-uri și alte detalii suplimentare ne puteți contacta pe adresa de mail contact@azarotravel.ro ,telefonic la 0721 231 844 sau la sediul nostru din Bd. Tineretului, nr. 10, Oltenita.