ANUNT ANGAJARE CONTABIL

Societate Agricola angajeaza contabil contabilitate primara pentru operatiuni de productie si comert

Cerinte:

  • Bune cunostinte de operare MS Office
  • Capacitate de analiza si sinteza, gandire logica
  • Cunostinte legate de modificarile codului fiscal, termene si depunere declaratii
  • Seriozitate, spirit de echipa, comunicativitate, flexibilitate

Responsabilitati:

  • Intocmirea evidentei contabile primare (verificarea si inregistrarea documentelor de casa)
  • Inregistrarea facturilor de furnizori interni si externi
  • Inregistrarea facturilor de client
  • Inregistrarea in contabilitate a operatiunilor de banca
  • Verificarea si inregistrarea deconturilor de cheltuieli si intocmirea registrului de casa zilnic
  • Primirea deconturilor de transport, ordine de deplasare, inregistrarea si scrierea acestora
  • Intocmirea si verificarea jurnalelor, fiselor de cont si balantei
  • Efectuarea notelor contabile
  • Mentinerea legaturii cu restul echipei, in vederea asigurarii unui demers prompt.

Candidaţi interesaţi pot trimite un  Curriculum Vitae la adesa de mail: secretariat@agrochirnogi.ro

 Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate