JOB

SC ROMNAV SA angajeaza: Inginer Productie, Contabil, Sudori Lacatusi

SC ROMNAV SA – cu sediul in incinta Santierului Naval Oltenita angajeaza

  • Inginer Productie
  • Contabil
  • Sudori
  • Lacatusi

JOB : Inginer Productie

Tip Job: Full Time

 Candidatul ideal

 · Studii superioare tehnice finalizate

· Cunoștințe bune de operare PC: EXCELL , AUTOCAD – nivel mediu (Obligatoriu)

· Minim 2 an experiență în activitatea de producție, constituie un avantaj.

 · Abilităţi de planificare, organizare şi coordonare;

· Capacitatea de a lua decizii pe soluții tehnice;

· Orientare spre îndeplinirea obiectivelor/sarcinilor.

Descrierea jobului

 · Organizarea, coordonarea, planificarea și controlul activității de producție;

 · Valorificarea resurselor umane și a echipamentelor pentru îndeplinirea planului de producție;

 · Coordonarea activității angajaților din zona de producție alocată;

 · Utilizarea corectă și economică a mijloacelor de producție și a altor materiale în vederea minimizării costurilor;

· Participarea la proiectele de dezvoltare a proceselor de fabricație;

 · Întocmirea si prezentarea rapoartelor periodice;

 · Respectarea prevederilor sistemului de management al calităţii şi siguranţei produsului;

 · Răspunde de impactul şi importanţa activităţilor sale asupra bunei desfășurări a procesului tehnologic;

· Răspunde de impactul şi importanţa activităţilor sale asupra calităţii produsului.

JOB  Contabil

  • cunostiinte bune Word si Excell
  • cunostiinte utilizare programul Winmentor constituie avantaj
  • minim 1 an experienta pe un post similar constituie un avantaj
  • spirit analitic, atentie la detalii

  • inregistrare facturi
  • intocmire NIR-uri si bonuri de consum
  • indosariere documente
  • intocmirea si inregistrarea deconturilor de cheltuieli
  • intocmirea pontajului zilnic

JOB Sudori in CO2 si Lacatusi

  • cunostiinte in domeniul constructii navale constituie avantaj

 Beneficii :

· Salariu competitiv;

· Tichete de masa.

 · Bonus de performanță;

· Prime de sărbători și evenimente speciale;

· Stabilitate într-o companie românească;

· Oportunități reale de dezvoltare și promovare;

 · Alte avantaje conform Contractului Colectiv de Muncă.

Relatii la numarul de telefon    0722 270 587

Email       reparatii@romnav.ro

S-ar putea să-ți placă și...